top of page
Yarış Sürüş

Logo Çözümleri

Logo Yazılım Kurumsal İş Ortağı olarak her ölçekteki işletmelere satış, eğitim ve danışmanlık hizmetleri sunuyoruz. Sertifikalı uzmanlarımızca verilen tüm bu hizmetler 20 yıllık sektör deneyimimiz ile sizlerle buluşuyor.
 

Logo Yazılım Türkiye’nin en büyük halka açık yazılım kuruluşudur. Güven, istikrar, süreklilik ve geniş çözümleriyle işlerinizde her zaman tamamlayıcı bir etkiye sahiptir. Çözümler arasında, çeşitli büyüklüklere göre özel tasarlanmış kurumsal kaynak yönetimi (ERP), sektörel çözümler, tedarik zinciri çözümleri, iş süreçleri tasarımı danışmanlığı, iş zekası ve CRM çözümleri gibi çözüm ve hizmetler sayılabilir.

Ayrıca, Logo’nun her ölçekten 
firmaya yönelik kurumsal kaynak yönetimi (ERP) çözümlerinde yer alan muhasebe ve finans modülleri, kapsamlı birer muhasebe programı görevini görerek işletmelerin bu alandaki ihtiyaçlarını eksiksiz karşılar. Logo çözümleri teknolojik olarak hızla kullanıma alınabilir, sektörel ihtiyaçlarınız doğrultusunda fonksiyonları zenginleştirilebilir ve açık platform sunmasıyla yüksek performansa uygun toplam sahip olma maliyeti sunar,

bottom of page