top of page
kanosu

Birteknoloji olarak biz ;

20 Yıldır İş dünyasının çözüm ortağıyız.

Bilişim teknolojileri alanında yerli ve uluslararası firmalara en modern çözümleri götüren Birteknoloji’ yiz. Bu süreçte edindiğimiz tecrübemizi, hepsi alanında uzman olan ekibimizin gücü ve dinamizmiyle birleştiriyor, müşterilerimize yaptıkları işe en uygun ve modern uygulamaları sunuyoruz. Bugüne kadar çalıştığımız tüm markalarla uzun vadeli güven ilişkileri kurmuş olmaktan gurur duyuyoruz.

Tüm ihtiyaçlarınız için bütünleşik çözümler üretiriz.

Bilgisayarlar ve mobil cihazlar artık hayatımızın en önemli parçaları. İşinizin hızlı, doğru ve kârlı şekilde devam edebilmesi de tamamıyla teknolojiyi ne kadar optimize kullanabildiğimize bağlı. Birteknoloji olarak, iş yerinizde teknolojiyle karşı karşıya değil, omuz omuza çalışabilmeniz için gerekli desteği sunuyoruz. İşinizi inceleyerek, ne eksik ne fazla, tam da ihtiyacınız olan çözümleri sunuyor ve bilişim teknolojileriyle olan bağlarınızı güçlendiriyor, teknik altyapıya yanlış yatırımlar yapmanızın önüne geçiyor, zaman ve para kaybının önüne geçmenize yardımcı oluyoruz.

Tecrübemizle her alanda hizmetinizdeyiz.

Çalıştığımız tüm markaların ihtiyaçlarını dikkatle dinliyor veya talep doğrultusunda ihtiyaçlarını biz belirliyoruz. Önceliğimiz her zaman destek sağlamak, ama satış, bakım ve ilave danışmanlık hizmetleri de sunuyoruz. Sunucu kurulumundan yazılım geliştirme çalışmalarına, hosting hizmetlerinden yedekleme sistemlerinin kurulmasına kadar pek çok alanda destek sağlıyoruz. Yine müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre düzenli veya proje bazlı yerinde destek hizmeti sunduğumuz gibi, talebe göre tam zamanlı bir çalışan da sağlayabiliyoruz. En büyük amacımız, farklı hizmetleri almak için, farklı farklı yerlerle çalışmadan, tüm işlemlerinizi tek bir yer ile kolayca ve en kaliteli şekilde çözebilmeniz.

bottom of page