top of page
Yarış Sürüş

Bilişim Destek

Sistem sağlığı kontrolü, bilişim altyapısı yatırım ihtiyaçlarının belirlenmesi. Altyapı kurulum ve organizasyon kontrolünün sağlanarak yüksek performans ve verimlilik odaklı süreç yönetimi gerçekleştirilmesi. Kısa orta ve uzun vadeli yansıtımlar sunulması hizmetlerini içerir. Kalıcı yahut dönemsel bilişim personeli sağlanarak işleyiş pekiştirilebilmektedir.

 

Sunucu, ağ altyapısı, çevre birimleri ve bilgisayar kurulum hizmeti ile birlikte yüklenecek/yüklü yazılımların en iyi hale getirilmesi; ortak alan tanımları, kontrollü güvenli LAN/WAN erişimi, veri depolama, AD kurulum ve yedekleme işlemlerinin yapılandırmasını acil öncelik olarak görür;

 

Ayrıca mevcutta kurulumu bulunan tüm donanım ve yüklü yazılımların sorunlarına net çözümler sunarak işletmenizin yüksek performans ile çalışmasını sağlarız. Arızalanan sistemlere hızlı bir şekilde yerinde/uzaktan servis verilmesi, anında parça dahil desteği, iş kesintisini en aza indirmek için acil çağrı kapsamında 2 saat içinde arızaya müdahale 4 saat içinde çözüm, 7/24 telefon desteği ve arızalı ürün servis süreci işletilmesi gibi hizmetleri sunarız.

bottom of page